Haber Adresi – Haberadresi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yerel Haberler
  4. »
  5. Aracınızın İhtiyacını En İyi Şekilde Karşılayın

Aracınızın İhtiyacını En İyi Şekilde Karşılayın

haber haber -
47 0

İnsanların sağlık ihtiyacını nasıl doktorlar karşılıyorsa araçların ihtiyacını da oto ekspertiz firmaları karşılamakta. Sektörde uzun yıllardır hizmet veren Dr. Oto Ekspertiz 10 şubesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Konusunda uzman ve tecrübeli ekibi ile kalite odaklı çalışma anlayışı ile ekspertiz hizmeti vermekte. İstanbul ili için de çok fazla şube var. Ümraniye ve çevresi için Ümraniye oto ekspertiz şubesi hizmet veriyor.

Hangi Konularda Ekspertiz Sağlanıyor 

OBD testi, dyno testi, motor performans testi, boya kaporta testi, mekanik kontrol ile arıza testi, süspansiyon testi, fren testi, alt kontrol testi, yanal kayma testi ve lastik derinlik testi hizmeti veriliyor. Bir çok şube arasında Pendik ve çevresi için hizmet veren şube Pendik oto ekspertiz şubesi. Tüm şubelerde yukarıda yazılı hizmetler veriliyor.

Dr. oto ekspertiz firmasının Maltepe ilçesi için hizmet şubesi Maltepe oto ekspertiz şubesi araçlara ekspertiz hizmeti sağlamakta. Sitenin internet adresinde iletişim bilgileri yer alıyor. Hangi şubeden hizmet alınacak ise o şubenin iletişim bilgileri de bulunmakta.

https://www.drekspertiz.com/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir