Haber Adresi – Haberadresi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yerel Haberler
  4. »
  5. Demir Çelik Sektöründe Eryılmaz Group’un Yeri

Demir Çelik Sektöründe Eryılmaz Group’un Yeri

haber haber -
13 0

Demir çelik sektörünün ülke ekonomisi ve sanayileşmede lokomotif bir sektör olma özelliğine sahip olduğu biliniyor. Demir çelik sanayisindeki gelişmeler ile kalkınma süreci arasındaki ilişki göz önüne alındığında demir çelik sektörünün ekonomide önemli bir etkisinin olduğu ortaya çıkıyor. Demir çelik sektörünün her sektörde etkisinin olması sektörde hizmet veren firmalar açısından da büyük önem taşıyor.

Demir çelik sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Eryılmaz Group, yaptığı faaliyetlerde her zaman en iyiye ulaşma amacı taşıyor. Aynı zamanda hızla değişen dünyanın beklentilerine en doğru çözümler üretmek için de çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Eryılmazlar Group’un Üretim Ve İstihdam Politikası

Farklı iş kollarında faaliyet gösteren fabrikaları ile işsizlere istihdam sağlayan Eryılmaz Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Eryılmaz, refah düzeyinin yükseltilmesi hedefinde olduklarını ve bu yüzden hem üretim hem de istihdam faaliyetlerine hızlı bir şekilde devam ettiklerini söylüyor. Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren Eryılmazlar, işbirliği alanında yaptığı önemli çalışmalar ile başarılarını arttırmaya devam ediyor.

www.hatayyasam.com/huseyin-eryilmaz-emin-adimlarla-ilerliyor

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir