Haber Adresi – Haberadresi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yerel Haberler
  4. »
  5. Emaar Square Mall ile “konu komşu toplanıyor”

Emaar Square Mall ile “konu komşu toplanıyor”

admin admin -
48 0

Anadolu Yakası’nın yepyeni yaşam merkezi Emaar Square Mall, Dünya Komşular Günü kapsamında 17-18-19 Kasım tarihlerinde komşularıyla buluşuyor. Emaar Square Mall, “Konu komşu toplanıyoruz” sloganı ile çevresinde oturan komşularınaözel kampanyalar ve Demet Şener’den Hande Kazanova’ya pek çok ünlünün katılacağı etkinlikler ile Dünya Komşular Günü’nde komşuluğu hatırlatıp, komşularıyla bir olacak.

Emaar Square Mall, Komşu Platformu ile iş birliğiyle Dünya Komşular Günü kapsamında komşularıyla buluşuyor. Türk kültüründe büyük önem taşıyan “komşuluk” kavramını yeniden hatırlatmak üzere düzenlenen Dünya Komşular Günü kapsamında, çevresinde bulunan komşuları ile 17-18-19 Kasım tarihlerinde bir araya gelecek olan Emaar Square Mall, “Konu komşu toplanıyoruz” sloganıyla birbirinden özel etkinlikler ve indirimler gerçekleştirecek.

Çeşitli etkinliklerin düzenleneceği Dünya Komşular Günü kapsamında 18 Kasım’da Demet Şener ve Selahattin Dönmez, katılacağı söyleşi ile Emaar Square ve komşularına, “komşu ziyaretlerinden sağlıklı kalkmanın formülü“nü açıklarken, Hande Kazanova ile astroloji sohbetleri düzenlenecek. Dünya Komşular Günü etkinliklerinin son günü olan 19 Kasım’da ise astrolog Dinçer Güner katılımcılarla burçlar hakkında bilgiler aktarırken, National Geographic Kids ile Çevreci Bilim Atölyesiyle çocuklara bilim ve eğlenceyi bir arada sunacak.

Emaar Square Mall, 17-19 Kasım tarihleri arasında ayrıca her gün düzenlenecek Tavla Turnuvası ile heyecanlı maçlara sahne olurken, etkinlik alanında çocuklar yüzlerini sevdikleri karakterler ile boyayacak.

Emaar Square Mall’da yer alan Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi de Dünya Komşular Günü’ne özel olarak 17 Kasım tarihinde “Komşunu getir, Akvaryum’a tek biletle gir.” kampanyası ile ev sahipliği yaptığı 200’e yakın türde, 20 binden fazla canlıyı görmeye davet ediyor.

PROGRAM:

17 KASIM 2017-CUMA
Gün Boyu Konu Komşu Tavla Oynuyoruz
Gün Boyu Konu Komşu Eğleniyoruz – Çocuk Atölyesi (Yüz Boyama)
Gün Boyu Konu Komşu Akvaryumdayız – Komşu kuponuyla 1 bilet alana 1 giriş hediyemiz
18 KASIM 2017-CUMARTESİ
15:00 Konu Komşu Sağlıklı Besleniyoruz – Demet Şener ve Selahattin Dönmez Söyleşisi
17:00 Hande Kazanova ile Astroloji Sohbetleri
Gün Boyu Konu Komşu Tavla Oynuyoruz
Gün Boyu Konu Komşu Eğleniyoruz – Çocuk Atölyesi (Yüz Boyama)
19 KASIM 2017-PAZAR
Gün Boyu Konu Komşu Tavla Oynuyoruz
Gün Boyu Konu Komşu Eğleniyoruz – Çocuk Atölyesi (Yüz Boyama)
13:00-15:00 Konu Komşu Bilime Meraklıyız – National Geographic Kids ile Çevreci Bilim
16:00 Komşu Komşunun Teknolojisine Muhtaç – Teknolojik Anneler Söyleşisi
17:00 Dinçer Güner ile Astroloji Sohbetleri

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir