Haber Adresi – Haberadresi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. ForenScope, IALM 2024’te Adli Bilim Teknolojilerindeki Yenilikleri Tanıttı

ForenScope, IALM 2024’te Adli Bilim Teknolojilerindeki Yenilikleri Tanıttı

admin admin -
27 0

ForenScope, IALM 2024’te Adli Bilim Teknolojilerindeki Yenilikleri Tanıttı

ForenScope, adli bilimler ve adli tıp teknolojilerinde lider bir şirket olarak, 21-23 Mayıs 2024 tarihleri arasında Yunanistan’ın Atina kentinde bulunan Megaron Atina Uluslararası Konferans Merkezi’nde düzenlenen 26. Uluslararası Adli Tıp Akademisi Kongresi’ne (IALM 2024) katılımını gururla duyurdu.

21 Mayıs’ta başlayan bu prestijli etkinlikte, ForenScope, dünya çapındaki adli tıp profesyonellerinin ilgisini çekerek, adli bilim ve adli tıp cihazlarının en son yenilikçi teknolojilerini sergiledi. Bu ileri teknolojiler, adli soruşturmaları devrim niteliğinde değiştirme ve bilim camiasının suçları benzersiz bir doğruluk ve verimlilikle çözme yeteneğini artırma potansiyeline sahip.

Yeni Teknolojiler ile Adli Bilimlerde Devrim

“IALM 2024’te en son adli bilim ilerlemelerimizi sergilemekten büyük heyecan duyuyoruz,” diye belirtti ForenScope ekibi. “Yeni cihazlarımız, adli metodolojileri ileriye taşımakla kalmayıp, aynı zamanda adalet arayışında kritik çözümler sunmak üzere tasarlandı.”

ForenScope standını ziyaret edenler, adli profesyonellerin bugün karşılaştığı benzersiz zorluklara yanıt veren SAFE Pro System, SuperSpectral ve t-Zoom Plus gibi yeni adli cihazların canlı demolarını görebilecekler. Bu cihazlar, adli soruşturmaları daha etkili ve kesin hale getirmek için özel olarak geliştirilmiştir.

Küresel Adli Bilim ve Adli Tıp İlerlemelerine Katkı

ForenScope’un IALM 2024’teki varlığı, şirketin adli bilim ve adli tıbbın küresel çapta ilerlemesine olan bağlılığını vurgulamaktadır. Şirket, tüm katılımcıları, adli bilimin ve adli tıbbın geleceğini şekillendiren yeni nesil adli yenilikleri keşfetmek için Megaron Atina Uluslararası Konferans Merkezi’ndeki standlarını ziyaret etmeye davet ediyor.

ForenScope ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen https://forenscope.com adresini ziyaret edin.

ForenScope Hakkında

ForenScope, adli bilimler ve adli tıp cihazlarının geliştirilmesinde öncü bir şirkettir. Yenilikçilik ve pratik çözümler üzerine odaklanan ForenScope, adli bilimler ve daha geniş adli tıp topluluğunun hızlı ve doğru adaleti sağlama kapasitelerini artırmaya kendini adamıştır.

Kaynak: https://www.patronlarkulubu.com.tr/life-style/teknoloji/forenscope-26-uluslararasi-adli-tip-akademisi-kongresinde-yenilikci-adli-teknolojilerini-tanitti-19623/

 

İlgili Yazılar