Haber Adresi – Haberadresi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yerel Haberler
  4. »
  5. Gurbetçi Olan Aile evlerine Recep Tayyip Erdoğan Tarafından Ziyaret Edildi

Gurbetçi Olan Aile evlerine Recep Tayyip Erdoğan Tarafından Ziyaret Edildi

admin admin -
46 0

Cumhurbaşkanı görevindeki Recep Tayyip Erdoğan, Karaman içerisinde gurbetçi ailenin pankartlı olan davetini kırmayıp evlerine ziyarette bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin il kongresinden sonra 170 tesisin açılışını gerçekleştirmek üzere Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen törene katıldı. Meydana gelişi sırasında gurbetçi ailenin evlerinin balkonuna astıkları “Reisimiz çay davetime evet dermisiniz” pankartını görerek, aileye törenden sonra geleceğini söyledi. Törenin bitmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, beraberindeki Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile birlikte tören alanının yanında bulunan Sami Bozağaç’ın evine gitti. Erdoğan, burada bir süre aileyle görüştükten sonra yemek yiyerek çay içti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretine çok memnun kaldıklarını söyleyen Sami Bozağaç, “Biz televizyonda zaman zaman Cumhurbaşkanımızın böyle davetlere gittiğini biliyorduk. Oğlum bana baba biz de bir pankart yazalım, dedi. Ben de yazalım, dedim, yazdık ve balkona astık. Cumhurbaşkanımız da otobüsten iner inmez bu pankartı gördü ve geleceğini işaret etti. Konuşması bittikten sonra da ziyarete geldi. Ziyarette biraz sohbet ettik daha sonra ikram ettiğimiz etli ekmeği yedikten sonra çay içti” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile sohbet etme fırsatı bulan Sami Bozağaç’ın oğlu Halit Bozağaç da, ”Ziyarette Cumhurbaşkanımız bize bir eksiğimiz olup olmadığını sordu. Kuzenim ve eniştemin sorunlarına yardımcı olarak halletti. Cumhurbaşkanımız davetimizi kırmayarak bizi ziyaret etti. Ben dizimden rahatsızım, geleceğini duyunca tüm ağrılarım geçti” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile sohbet etme fırsatı bulan Recep Karataş ise “Eniştemlerin evine geçmiş olsun ziyaretine gelmiştik. Buraya gelmişken mitingi de izleyelim, dedik. Pankarttan dolayı Cumhurbaşkanımız ziyarete geldi. Kendisinden Allah razı olsun, hal ve hatırımızı sorarak sorunlarımıza yardımcı oldu“ şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir