İdil Fırat’ın Acılı Günü

  187
  0

  Fenerbahçe asbaşkanlarından Önder Fırat’ın kızı İdil Fırat’ın anneannesi Seyhan İdil, önceki gün hayatını kaybetti. Seyhan İdil’in cenazesi bugün Zincirlikuyu Mezarlığı’nda defnedildi. Cenazeye İdil Fırat’ın bir dargın bir barışık sevgilisi oyuncu Engin Öztürk de katıldı

  İdil Fırat anneannesinin ölüm haberini Instagram hesabından ”Canımdan çok sevdiğim, hayatımın en kıymetli varlığı anneannem Seyhan İdil’i kaybettim. Işıklar içinde uyu en kıymetlim… Ömrüm boyunca kalbimin baş köşesinde yaşayacaksın…..” notunu ekleyerek duyurdu.

   

  Seyhan Hanım’ın cenazesi bugün Zincirlikuyu Camii’nde kılınan öğle namazından sonra Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

  İdil Fırat’ın annesi Sibel Kerimoğlu ve teyzesi Oya İdil Gencoglu’nun annesi olan Seyhan İdil’in cenazesine katılan isimler arasında Sibel Kerimoğlu’nun ilk eşi Önder Fırat da vardı. Kızının annesi Sibel Kerimoğlu’nu acı gününde yalnız bırakmayan Önder Fırat tesellileri de kabul etti.

   

  ENGİN ÖZTÜRK DE CENAZEDEYDİ

  İdil Fırat’ın bir dargın bir barışık sevgilisi Engin Öztürk’ün de katıldığı cenaze namazında anneannesi için gözyaşı döken İdil Fırat taziyeleri kabul etti.

   

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here