Haber Adresi – Haberadresi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Kader İkizler ve Elit medya Group Geçmiş Günümüze Ödül Törenleri ve etkinlikleri

Kader İkizler ve Elit medya Group Geçmiş Günümüze Ödül Törenleri ve etkinlikleri

haber haber -
51 0

Kader İkizler ve Elit medya Group Geçmiş Günümüze Ödül Törenleri ve etkinlikleri

Kader İkizler ve Elit Medya Grubu’nun başarılı ödül törenleri ve etkinlikleri düzenleme geçmişi

Elit Medya Grubu’nun sahibi Kader İkizler, etkinlik yönetimi ve medya alanında başarılı bir kariyere sahiptir. Elit Medya Grubu, Türkiye’nin önde gelen etkinlik yönetimi şirketlerinden biri olmak için yorulmadan çalışan Kader İkizler tarafından kuruldu. Kader İkizler’in etkinlik yönetimi konusundaki uzmanlığı, geçmişte başarılı etkinlikler ve ödül törenleri düzenlemesine yardımcı olmuştur. Elit Medya Grubu’nun düzenli olarak Instagram sayfasında şirketin geçmiş etkinlikleri ve ödül törenleri sergilenerek başarılarına vurgu yapılıyor.

Kader İkizler ve Elit Medya Grubu geçmişte çok sayıda ödül töreni ve etkinlik düzenledi. Bu etkinliklere farklı alanlardan ünlü isimler katıldı ve muhteşem mekanlarda ağırlandı. Örneğin Elit Medya Grubu’nun düzenlediği “Yılın Marka Güzellik Ödülleri”nin sunuculuğunu Kader İkizler ve Mustafa Calban yaptı. Etkinlik, Sheraton İstanbul Şehir Merkezi’nde düzenlendi ve güzellik sektörünün en iyi markalarının onurlandırılması amaçlandı. Ayrıca Elit Medya Grubu, Kader İkizler ve Mustafa Calban’ın ev sahipliğinde “Yılın Uluslararası Modası” temasıyla düzenlenen “Çocuk Gelinlere Hayır” etkinliği gibi toplumsal konuları öne çıkaran temalı etkinlikler de düzenledi.

Kader İkizler ve Elit Medya Grubu, günümüzde ve gelecekte başarılı etkinlikler ve ödül törenleri düzenlemeye devam ediyor. Örneğin Elit Medya Grubu, Türkiye’nin en iyi markalarını ödüllendiren ve farklı alanlardan ünlü isimlerin katıldığı “Yılın Markası Ödülleri”ni düzenliyor. Elit Medya Grubu’nda yönetici pozisyonunda bulunan Kader İkizler, bireylerin TV programlarına ve ödül törenlerine katılımını sağlamayı vaat ediyor. Elit Medya Grubu ayrıca basın danışmanlığı, sosyal medya yönetimi, kurumsal kimlik danışmanlığı gibi hizmetler de sunmaktadır. Kader İkizler ve Elit Medya Grubu, etkinlik yönetimi alanındaki başarılarını sürdürerek Türkiye’nin lider etkinlik yönetimi şirketi konumunu sağlamlaştırdı.

Haber dünyasına yön veren isimlerin güçlerini birleştirmesiyle günden güne daha fazla projeler duymaya devam edeceğimizden eminiz.

KADINA ŞİDDETE HAYIR TEMALI ÖDÜLLERİNİ FİLENİN SULTANLARI’NA HEDİYE ETTİ

Helal El Diyar Grup ve Elit Medya Group tarafından düzenlenen ‘Yılın Uluslararası Marka Ödülleri’, önceki akşam Sarıyer Event Garden’da  sahiplerini buldu. Ev sahipliğini Kader İkizler ve Mustafa Calban’ın yaptığı ‘Kadına Şiddete Hayır ’ temalı geceye yaklaşık 300 davetli katıldı. Sunuculuğunu Özge Ulusoy’un yaptığı gecede Pınar Bent gelinlik ise ünlü modeller ile 2024 yılı gelinlik modellerini mini bir defile ile tanıttı. Demet Akalın’ın sahne aldığı gecede Yılın En İyi Cover Şarkısı Ödülünün sahibi Ömür Gedik olurken, Yılın En İyi Çıkış Yapan Şarkısı ile ‘Yansın İstanbul’ ile İsmail Özkan, Yılın En İyi Pop Kadın Sanatçısı Demet Akalın, Yılın En İyi Pop Erkek Sanatçısı Gökhan Keser, Yılın İnfluencer çifti ise Mert Öcal ile Sude Burcu oldu. ”Kadına Şiddete Hayır ” temalı ödül töreninde ‘En İyi Pop Erkek Sanatçısı’ seçilen Gökhan Keser ödülünü Avrupa Şampiyonu olan Kadın Voleybol Milli Takımına hediye ederken  ”Cumhuriyetin 100.yılında bizlere  bu mutluluğu yaşattıkları için çok teşekkür etti.”

Adaylar için adayım tv  de farklı projelerde yer alacağını açıkladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir