Ana sayfa Guncel Kazan Devlet Üniversitesi Yurtları, Kazan Devlet Üniversitesi Bölümleri

Kazan Devlet Üniversitesi Yurtları, Kazan Devlet Üniversitesi Bölümleri

141
0

Kazan Devlet Üniversitesi Yurtları, Kazan Devlet Üniversitesi Bölümleri

Kazan Devlet Üniversitesi, benzersiz ve prestijli bir eğitim arayan öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Tarihi ve geleneği onu gerçekten eşsiz bir üniversite yapmaktadır. Geniş fakülte yelpazesi, benzersiz bir derece programları karışımı sunar ve bu da onu eğitim için mükemmel bir yer haline getirir. Mükemmel olanakları, onu öğrenmek için harika bir yer yapar. Kazan Devlet Üniversitesi, Rusya’nın en eski ve en prestijli üniversitelerinden biridir.

1804 yılında kurulan, şu anda ülkenin önde gelen üniversitelerinden biridir. Eşsiz bir derece programları karışımı sunan çok çeşitli fakültelere sahiptir. Kazan State, Sanat, Sosyal Bilimler ve Doğa Bilimleri gibi geleneksel fakültelerine ek olarak, İşletme, Hukuk ve Turizm gibi bir dizi yeni fakülte sunmaktadır. Kazan Devlet Üniversitesi yurtlarıöğrencilerin kalmak için sık tercih ettiği yerlerdir. Genel olarak 2-4 kişilik odalarda kalınır.

Kazan Devlet Üniversitesi’nde Yurtdışı Eğitimi

Kazan Devlet Üniversitesi’nin tarihi uzun ve seçkindir. Rus eğitiminin gelişmesinde önemli bir rol oynamıştır ve Rusya’nın en seçkin bilim adamlarından ve eğitimcilerinden bazılarına ev sahipliği yapmıştır. Bugün KFU, geniş ve aktif bir öğrenci topluluğu ile gelişen bir üniversitedir. Öğrenciler için Kazan Devlet Üniversitesi’ne gitmek çok kolay. Olağanüstü itibarı, çeşitli fakülteleri ve olağanüstü olanakları, onu eğitim için mükemmel bir yer haline getirir. Tarihi ve geleneği onu gerçekten eşsiz bir üniversite yapmaktadır.

Kazan Devlet Üniversitesi, 200 yılı aşkın geçmişiyle Rusya’nın önde gelen kapsamlı bir üniversitesidir. Üniversitenin temel amacı, öğrencilerine, çalışanlarına ve mezunlarına topluma etkin bir şekilde katkıda bulunabilmeleri için yüksek kaliteli eğitim ve öğretim sağlamaktır.

KFU Bölümleri

Hukuk; ekonomi; siyasi bilimler ve uluslararası ilişkiler; gazetecilik ve kitle iletişimi; doğa bilimleri (biyoloji, kimya, fizik); matematik ve bilgisayar bilimi; mühendislik (inşaat, elektrik, mekanik); tarım; turizm yönetimi gibi birçok bölüm mevcuttur. Kazan Devlet Üniversitesi bölümleriarasında birçok farklı bölüm yer alır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firması olarak yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler için profesyonel yardım ve hizmetler sunarak öne çıkarız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here