Haber Adresi – Haberadresi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. Kıbrıs’tan Eğlence Manzaraları

Kıbrıs’tan Eğlence Manzaraları

haber haber -
10 0

Kıbrıs LasVegas ve diğer kumarhane ve eğlence şehirleri arasında yerini almış bulunmaktadır. Adaya her ülkeden turist akını olmaktadır. Kıbrıs’ın oyun ve eğlence kulüpleri kanunlar çerçevesinde yasaldır. Bu da turist akınına neden olmaktadır.

Eğlence Eşittir Para

Paranın her kapıyı açmadığı doğru ama Kıbrıs için her kapıyı açan tek anahtar. Kıbrıs’a parası olmayan gelmesin Kıbrıs gece kulüpleri ve kumar casıno otelleri tamamen para endeksli çalışır.

Kıbrıs gece hayatını merak edenler şunu bilmelidir ki Kıbrıs gece hayatı ikiye ayrılmaktadır. Birincisi eğlence mekanı olarak tanımlanabilir daha çok öğrenci kesimin ve sadece gezmek görmek amaçlı Kıbrıs görmeye gelenlerin uğrak yeridir. İkincisi ise Kıbrıs night club olarak bilinen pavyon misali kulüplerdir. Bu kulüplere maceraperestler, farklı aşk yaşamak isteyenler, kaçamak yapan erkekler ve diğer sex arzularını tatmin etmek isteyenler takılmaktadır. Striptiz gösteri yapan kızlar daha sonra isteyen müşterilere eskortluk etmektedir. Eğlencenin dozunu ve keyfini nasıl geçirmek istiyorsanız Kıbrıs her anlamda size eğlenceyi doya doya yaşatmaktadır.

http://gecehayatikibris.net/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir