Haber Adresi – Haberadresi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yerel Haberler
  4. »
  5. O isim geliyor…İşte yeni TalkShow Sunucu…..

O isim geliyor…İşte yeni TalkShow Sunucu…..

admin admin -
35 0

O Ses Türkiye’ye taze kan olarak gelen ve koltuğunun hakkını veren Yıldız Tilbe yeni bir projeyle yine TV8 ekranlarında olacak. Acun Ilıcalı’nın bu flaş kararı program formatının nasıl olacağı konusunda merakları artırdı. İşte, Mesut Yar’da gelen Yıldız Tilbe sunumlu show programı duyurusu…

Türk müziğinin temel taşlarından biri sayılan Yıldız Tilbe, O Ses Türkiye yarışmasında bambaşka bir yüzde seyirci karşısındaydı. Renkli kişiliği ile tanınan Tilbe, şimdi de Acun Ilıcalı’nın yeni projesi için kolları sıvadı. Daha önce farklı kanallarda show programlarına imza atan ünlü şarkıcı, bu yeni formatta ünlü konukları ağırlayarak bir talk show programını sunacak. Acun Ilıcalı’nın yeni yıl bombalarından biri olan bu program yine Yıdız Tilbe’nin adını taşıyacak. Tilbe’nin program için çalışmalara başladığı ve kalabalık bir ekip hazırlığında olduğu söyleniyor. İşte, Mesut Yar’ın Acun Ilıcalı’nın Yıldız Tilbe’li yeni programını müjdeleyen o yazısı….

“BİR YENİDEN DOĞUŞ HİKAYESİ”

Şuanda çekimlerine devam eden O Ses Türkiye’nin final yapmasının ardından başlayacak olan programı müjdeleyen Mesut Yar konuyla alakalı Posta gazetesinde bir yazı kaleme aldı. Mesut Yar, “Bir Yeniden Doğuş Hikayesi” başlığıyla bu müjdeli haberi köşesine taşıdı. İşte, Mesut Yar’ın ilgili yazısı;

“Yıldız Tilbe, Star TV’de başladığı talk show macerasını TRT Müzik, Flash TV gibi kanallarda sürdürmüştü. Kabul etmek gerekir ki az konuşan ama konuştuğu zaman bilgeliği dışına vuran farklı bir profili var. Ve bir şekilde kendini sevdiriyor.

Sıradan toplumları zenginleştiren ‘çılgın’ kadrosunun içini kimseyi rahatsız etmeden dolduran bir isim. ‘O Ses Türkiye’nin (TV8) en zor beğenen jürisi.
Ama aynı zamanda müthiş bir vicdan ve nezaket sahibi. Nitekim bu özellikleriyle programa getirdiği renk de ortada. Şimdi yine kendi ismini taşıyan şovuyla aynı ekranda olacak.

Yıldız’ın şovuna yeni bir şeyler katıp katmayacağını bilmiyorum. Ama şu bir gerçek ki ‘yeniden doğuş’ diye bir şey varsa, an itibarıyla TV8 ekranında onu izliyoruz! Çok sevindim.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir