Olay yaratacak Ivanka Trump iddiası…

  146
  0

  ABD Başkanı Donald Trump’ın Beyaz Saray’daki ilk yılını anlatan ve 9 Ocak’ta piyasaya çıkacak olan gazeteci Michael Wolff imzalı ‘Gazap ve Öfke: Trump’ın Beyaz Saray’ının İçinde’ adlı kitabın bazı bölümleri ABD basınında yayınlandı. Ses getirecek iddialar içeren kitapta Trump’ın Beyaz Saray’daki özel hayatına dair çarpıcı ayrıntılar da yer alıyor.

  Washington’da şimdiden epey ses getiren Michael Wolff imzalı ‘Gazap ve Öfke: Trump’ın Beyaz Saray’ının İçinde’ adlı kitap Trump’ın Beyaz Saray’daki yaşamına dair çok çarpıcı iddialar yer alıyor.

   

  “‘MCDONALD’S’TAN YEMEYİ SEVMESİNİN NEDENLERİNDEN BİRİ YEMEĞİN GÜVENLİ ŞEKİLDE ÖNCEDEN HAZIRLANMASI”

  Yazar Wolff’un iddiasına göre daha önce McDonald’s’ın ürünlerini ‘temizliği’ nedeniyle öven Trump’ın fast food gıdalarını tercih etmesi ‘daha karanlık’ bir nedene dayanıyor. Trump’ın uzun süredir zehirlenmekten korktuğunu ve bunun da yemek tercihlerine yansıdığını öne süren Wolff “McDonald’s’tan yemeyi sevmesinin nedenlerinden biri kimsenin onun geldiğini bilmemesi ve yemeğin güvenli şekilde önceden hazırlanması” dedi.

   

  “BEYAZ SARAY’I RAHATSIZ EDİCİ HATTA BİRAZ KORKUTUCU BULDU”

  Kitapta Trump’ın korkularının yüksek güvenlikli Beyaz Saray’ın kurallarının değişmesine de neden olduğu yazıldı.

  Kitabın illgili bölümü şöyle: “Trump aslında Beyaz Saray’ı rahatsız edici ve hatta biraz da korkutucu buldu. Kendi yatak odasına çekildi. (Eski ABD Başkanı John F.) Kennedy’den beri ilk kez Başkan ve First Lady ayrı yatak odalarında kalıyor.”

  “KAPISINA KİLİT İSTEYİNCE GİZLİ SERVİS İLE KISA BİR TARTIŞMA YAŞANDI”

  “Trump ilk günlerinde halihazırda odada olan televizyona ek olarak iki tane daha istedi. Kapıya kilit isteyince Gizli Servis ile kısa bir tartışma yaşandı. Gizli Servis odaya erişimleri olduğu konusunda ısrar etti.”

   

  “EĞER GÖMLEĞİM YERDEYSE ORADA DURMASINI İSTEDİĞİM İÇİNDİR”

  Kitapta Trump’ın odasında yerde duran bir gömleği kaldırdıkları için temizlik görevlilerini ‘Eğer gömleğim yerdeyse orada durmasını istediğim içindir’ diye azarladığı belirtildi.

  “ÖZELLİKLE DİŞ FIRÇAMA DOKUNMAYIN”

  Wolff şöyle devam etti: “Ardından (Trump) yeni kurallar koydu: Kimse bir şeye dokunmayacak, özellikle de diş fırçasına. Ayrıca yatağının yapılmasını kendi istediği zaman temizlik görevlilerine söylüyor ve kendi yatağının örtüsünü kendisi kaldırıyo

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here