Haber Adresi – Haberadresi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. Royal Kağıt Ceo Mustafa Algür

Royal Kağıt Ceo Mustafa Algür

admin admin -
23 0

Royal Kağıt Ceo Mustafa Algür

Geride kalan 2 yıl boyunca belki de hiç duymadığımız kadar çok duyduk “hijyen” kelimesini. Küresel salgınla mücadele ederken en öncelikli silahlarımızdan biri olan hijyen ürünleri içerisinde yer alan kâğıt bakım ürünleri de bu dönemde hepimizin hayatında çok daha fazla yer edindi. Marketing Türkiye için PRAGMA Araştırma ve Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen “Temizlik Kâğıdı Sektör Araştırması” sürdürülebilirlik ve inovasyonun temel rekabet alanı olduğu bu hareketli sektöre tüketicinin gözünden bakıyor.

Kağıt peçetelerden havlululara, hijyenik anti bakteriyel ıslak mendillerden tek kullanımlık mendillere günün hemen her anında onlara başvuruyoruz. Pandemi dönemiyle birlikte tüm bu ürünlerin kullanımı daha da artarken tüketicilerin beklentileri de “hijyen ve sürdürülebilirlik” odağında yeniden şekillendi. Peki, tüm bu değişimin ardından tüketicinin en çok tükettiği hijyenik kâğıt ürünleri hangileri? Tüketiciler hijyenik kağıt ürünleri alışverişini hangi kriterlerle nereden yapıyor? Daha da önemlisi hangi markalar bu zorlu sektörde inovatif ürünleriyle fark yaratıyor?

Islak mendil olmazsa olmaz

Katılımcılar kâğıt cep mendili ve ıslak mendil ürünlerini günlük olarak satın alırken; peçete, kutu mendil ve kâğıt havlu gibi kuru temizlik ürünlerini haftalık satın aldıklarını, tuvalet kağıdını ise aylık olarak satın aldıklarını ifade ediyor.

Hipermarketler zirvede, internet peşinde!

İlgili Yazılar