Haber Adresi – Haberadresi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. UEFA Konferans Ligi’nde Lugano Maçı Öncesi Çalımbay ve Destanoğlu Açıklamalarda Bulundu

UEFA Konferans Ligi’nde Lugano Maçı Öncesi Çalımbay ve Destanoğlu Açıklamalarda Bulundu

haber haber -
35 0

UEFA Konferans Ligi’nde Lugano Maçı Öncesi Çalımbay ve Destanoğlu Açıklamalarda Bulundu

Beşiktaş, UEFA Konferans Ligi’nde mücadele eden temsilcisi, yarınki deplasman maçı öncesinde teknik direktör Rıza Çalımbay ve kaleci Ersin Destanoğlu’nun açıklamalarıyla gündemde. Takımın genel performansı, genç oyuncuların rolü ve hedeflerle ilgili önemli bilgiler verildi.

Ersin Destanoğlu, “İddaalı Şekilde Gelmedik, Ama Kazanarak Dönmek İstiyoruz”

Yarınki Lugano maçı öncesi konuşan kaleci Ersin Destanoğlu, grupta istedikleri gibi bir performans sergileyemediklerini belirterek, “Buraya iddaalı şekilde gelmek isterdik. Ama maalesef grupta işler istediğimiz gibi gitmedi. Yarın maçımızı oynayıp, kazanıp dönmek istiyoruz” ifadelerini kullandı. Genç oyuncuların önemine vurgu yaparak, “Gençlerin Beşiktaş’ta başarılar yakalaması çok önemli. Şansları iyi değerlendirirlerse iyi yerlere gelebilirler” şeklinde konuştu.

Rıza Çalımbay ise kadrodaki genç oyuncuların katkısının altını çizerek, “Onları burada görmekten mutluluk duyuyorum. Ne kadar genç arkadaşımız burada olursa kulübümüzün geleceği adına güzel şeylerin yakın olacağını düşünüyorum. Aynı dörtlüyle, değişen maksimum 5-6 oyuncuyla oynamak avantaj olur. Bu kadar değişen 4’lüyle oynamak dezavantaj. Ama kimlerin değiştiği önemli değil. Sahaya çıkıp elimizden geleni yapmalıyız. İyi giden bir durum yok. Maçlara çıkıp elimizden geleni yapmamız lazım” değerlendirmesinde bulundu.

Oyuncular Arasında Kırgınlık

Rıza Çalımbay, açıklamalarında ayrıca oyuncular arasında kırgınlık olduğunu belirtti. Takım içi dinamiklerle ilgili sorulan bir soruya, “Bazı oyuncular arasında kırgınlık var, bunu net bir şekilde söyleyebilirim. Ancak bu, futbolun bir parçasıdır. Zamanla bu tür durumların üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Takım içinde birlik ve beraberlik adına çaba gösteriyoruz. Kırgınlıkları en aza indirip, sahada bir bütün olarak mücadele etmeye odaklanmalıyız” şeklinde cevap verdi. aspercasino para çekme

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir