Ana sayfa Spor Vize İçin Doğru Adres

Vize İçin Doğru Adres

257
0

Şirketimiz 7/24 hizmet vermekte olup vize işlemleri için en doğru adrestir. Birçok ülkeye global vize hizmetimiz mevcut olup İstanbul, İzmir ve Ankara dışındaki şehirlerden başvuru yapacak olan müşterilerimiz bize pasaportlarını kargo ile ulaştırabilirler. İşlemler tamamlandıktan sonra pasaportlarınız aynı şekilde tarafımızca geri gönderilecektir. Vize hizmetini sağladığımız ülkelerden biri de Özbekistan’dır.

Özbekistan vizesi için pasaport dışında gerekli tüm evraklar sizlere firmamız tarafından verilecektir. Ayrıca bir makama başvuruda bulunmanıza gerek yoktur. Mısır vizesi için de gereken işlemler tarafımızca yapılır. Acentemiz Mısır vizesi almakta da tam yetkilidir. Rusya için ise bir zamanlar vize uygulaması olmasa dahi yaşanan siyasi gerginlikten dolayı vize uygulaması tekrar getirilmiştir.

Rusya vizesi için de diğer ülkeler için acentamızdan alacağınız vizeler gibi sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur. Tüm işlemler sizin pasaportunuzu göndermeniz üzerine tarafımızca yapılacak ve pasaportunuz işlemlerin tamamı halledildikten sonra sizlere geri gönderilecektir. Rusya ve Özbekistan için konsolosluklarda express vize uygulaması da vardır ve daha hızı bir şekilde çıkartılabilir.

http://www.myvize.com.tr/

mersin escort

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here