Haber Adresi – Haberadresi.com

  1. Anasayfa
  2. KÜNYE

KÜNYE

haber haber -
261 0

Haber sitesi İnternet Hizmetleri ekibi olarak, her biri kendi alanında uzmanlaşmış ve özveriyle çalışan bir kadroya sahibiz. İşte ekibimizde görev alan çalışanlarımız ve sorumlulukları:

Görev Çalışan Adı
 Genel Yayın Yönetmeni Ege Kaya
 Yardımcı Yayın Yönetmeni Zeynep Aydın
 Haber Koordinatörü Kerem Yıldız
 Magazin Editörü Deniz Korkmaz
 Gündem ve Politika Editörü Gizem Yıldırım
 Kültür ve Sanat Editörü Engin Aksoy
 Teknoloji ve Bilim Editörü Ceren Demir
 Sağlık ve Yaşam Editörü Ahmet Şahin
 Yazı İşleri Müdürü Aslıhan Yılmaz
 Yazı İşleri Editörleri Berkay Demir, Melis Akçay
 Görsel Yönetmen Elif Kılıç
 Grafik Tasarım Ekibi Cemre Şen, Serkan Avcı
 Web Geliştirme Müdürü Burak Kaya
 Sistem Yöneticisi Deniz Yaman
 Hukuki Danışman Aylin Kuru
 Reklam Müdürü Barış Arıkan
 Pazarlama Ekibi Melike Yıldız, Cihan Tekin

İletişim Bilgileri:

E-posta [email protected]

Eğer sitemizde yayınlanan bir haberin, şahsınızı veya kurumunuzu haksız yere mağdur ettiğini düşünüyorsanız, ilgili haberin yayından kaldırılması talebiyle [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterlidir. Talebinizi en kısa sürede değerlendireceğiz

Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Haberadresi.com ‘de yayımlanan haber ve görseller
yasal iznimiz alınmadan kullanılması yasaktır.
Haberadresi.com ‘de yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların
sorumluluğu yazarına aittir.
Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin
içeriklerinden, Bu site sorumlu tutulamaz.

Haberadresi.com Ajans Politikalarına uyumluluk gösterir.

GİZLİLİK POLİTİKASI / TR

© Copyrigth 2024 Haberadresi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Haberadresi.com ‘e aittir. Haberadresi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Haberadresi.com ‘in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Haberadresi.com’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haberadresi.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY / EN 

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haberadresi.com. However, sometimes the Haberadresi.com uses third parties to process your information. Haberadresi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haberadresi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haberadresi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haberadresi.com and its services. When you use Haberadresi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Haberadresi.com cookies section of our full Privacy Policy.