Haber Adresi – Haberadresi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Gerard Pique’nin Düzenlediği Kings League Dünya Kupası’nda Türkiye’yi Temsil Eden Limon FC Skandalı

Gerard Pique’nin Düzenlediği Kings League Dünya Kupası’nda Türkiye’yi Temsil Eden Limon FC Skandalı

haber haber -
24 0

Limon FC, Diskalifiye Edilecek mi?

‘Barcelona’nın eski yıldız futbolcusu Gerard Pique’nin düzenlediği Kings League Dünya Kupası’nda Türkiye’yi temsil eden Limon FC, büyük bir skandalın eşiğinde. Limon FC’nin diskalifiye edilip edilmeyeceği merak konusu oldu. Türkiye’yi, futsal oyunu Kings World Cup’ta temsil eden Limon FC’nin popüler Twitch yayıncısı Burak Kenan “Holmes” Öztürk, çirkin paylaşımları nedeniyle büyük tepki çekti.

Holmes’ün Skandal Paylaşımları

Holmes’ün, rakip takım oyuncularının eşleri ve sevgilileri hakkında yaptığı uygunsuz paylaşımlar sosyal medyada geniş yankı buldu. Rakip takım oyuncularından Uri Pons, maç sırasında ve öncesinde yaşanan olayları anlatarak, eşlerinin taciz edildiğini ve bu duruma sessiz kalamayacaklarını belirtti.

Limon FC’nin Durumu

Bu skandalın ardından Limon FC’nin Kings League’den diskalifiye edilip edilmeyeceği tartışılmaya başlandı. Gerard Pique’nin düzenlediği bu prestijli turnuvada yaşanan bu olay, spor camiasında büyük yankı uyandırdı. Limon FC’nin durumu ve Holmes’ün davranışları hakkında yapılacak resmi açıklamalar merakla bekleniyor.

Uri Pons’un Yanıtı

Holmes, yaptığı hatanın farkında olduğunu ve bu durumdan dolayı üzgün olduğunu belirtti. Takıma ve ekibe daha fazla zarar vermemek adına turnuvadan ayrılarak ülkesine döneceğini açıkladı. Limon FC’nin fan sayfası, daha önce iletilen özürlerin yanında konuyla ilgili olarak rakip takımdan özür dilediklerini belirten bir gönderi paylaştı.

Konunun gündeme gelmesinde önemli rol oynayan rakip takım oyuncularından Uri Pons, kişisel hesabı üzerinden yanıt verdi. Harekete geçip Holmes’u kovduğunuz için teşekkürler. Bu tür davranışlar kabul edilemez. Özrünüz kabul edildi, bir daha HİÇBİR temas veya saygısızlık yaşanmayacağını umuyoruz.

Limon FC Kadrosu ve Teknik Direktör

Limon FC Kadrosu: Osman Naz – Kaleci, Berker Güllü – Forvet, Yiğit Yenihayat – Defans, Berke Onuk – Orta Saha, Yiğit Özbay – Orta Saha, Osman Ural – Orta Saha, Alp Arda – Kaleci, Berk Kıratlı – Orta Saha, Mehmet Yeşil – Defans, Berkay Sezer – Forvet, Serhat Kot – Orta Saha, Mete Demir – Orta Saha, Memos Sözer – Defans

Teknik Direktör: Burak Kaymak

Kings League Nedir?

Emekli olduktan sadece birkaç gün sonra Twitch yayıncısı Ibai Llanos’a verdiği röportajda Kings League oluşumundan bahseden Gerard Pique, bu planını hızla hayata geçirerek organizasyonu başlattı. Pique, projenin temelinde futbolun yenilenme ihtiyacının olduğunu vurguladı ve Kings League’in bu yenilenmeyi sağlayabileceğini iddia etti.

İlgili Yazılar