Haber Adresi – Haberadresi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Hatay Belediye Başkanı Adayı Mehmet Yalçın için Özel Seçim Şarkısı Heyecan Yaratıyor

Hatay Belediye Başkanı Adayı Mehmet Yalçın için Özel Seçim Şarkısı Heyecan Yaratıyor

admin admin -
38 0

Hatay Belediye Başkanı Adayı Mehmet Yalçın için Özel Seçim Şarkısı Heyecan Yaratıyor

Hatay’da belediye seçimleri yaklaşırken, siyasi arenada heyecan dorukta. AK Parti’nin Hatay belediye başkanı adayı olarak belirlediği Mehmet Yalçın’ın kampanyası, seçim şarkısıyla da renkleniyor. Süleyman Daş, mahlasıyla Kaotik olarak bilinen ünlü müzik yapımcısı, Yalçın için özel bir seçim şarkısı hazırladı. Prodüktörlük koltuğunda ise Deephouse ve EDM sanatçısı Jelly Bear bulunuyor.

Yayladağı ilçesine özel olarak hazırlanan seçim şarkısı, kısa sürede ilgi çekmeye başladı. Mars Music Global isimli plak şirketi aracılığıyla tüm dijital platformlarda yayınlanan şarkı, Yalçın’ın seçim kampanyasına büyük bir ivme kazandırıyor.

Seçim şarkısının, Hatay halkı arasında olumlu bir karşılık bulması beklenirken, kampanya sürecinde aday Mehmet Yalçın’ın destekçileri tarafından büyük bir coşkuyla karşılanıyor. Hataylılar, seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte siyasi sahnede yaşanan hareketliliği büyük bir merakla takip ediyor.

Yerel seçimlerin, Hatay’da da önemli bir yere sahip olması beklenirken, Mehmet Yalçın’ın adaylığına destek verenler, seçim şarkısının da bu süreçte önemli bir rol oynayacağını düşünüyor. Hataylılar, belediye başkanı adaylarının projelerini ve vizyonlarını değerlendirirken, müzikle renklenen kampanyaların da ilgi çekici bir unsur olduğunu belirtiyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir