Ana sayfa Guncel Umut Ercan Lizbonia Markasını Büyütüyor

Umut Ercan Lizbonia Markasını Büyütüyor

21
0

“Uludağ’ın en yenisi” sloganıyla yola çıkılan ve yedi yıldır kapalı olan oteli, yedi yılın sonunda büyük yatırımlarla turizme açan Umut Ercan, aça bilcegimize kimse inanmadı 1.5 aylik kisa bi surede Lizbonia oteli turuzime kazandirdik. Amaçlarının Lizbonia markasını büyütmek olduğunu belirten Umut Ercan, herkesin bir gün Lizbonia adını konuşacağını söylüyor.

Türkiye’nin popüler kayak merkezleri arasında yer alan Uludağ 1. Bölge’de misafirlerini ağırlayan Lizbonia Hotel, enfes yemekleri, dinlenme alanları, konforlu odaları ve çok daha fazlasıyla misafirlerine unutulmaz bir kış tatili vadediyor.

İstanbul’da sahibi olduğu birçok otelin yanı sıra Uludağ bölgesinde de faaliyet gösteren Umut Ercan’ın işlettiği otel, 2 exclusive, 15 standart exclusive ve 40 standart superior olmak üzere toplamda 57 odasıyla misafirlerini ağırlıyor ve eğlenceli bir kış tatili atmosferi sunuyor.

Otel bünyesinde bulunan uzman eğitmenler eşliğinde misafirler kayak ve snowboard dersi alabiliyor.

Türk mutfağından yemek seçeneklerinin olduğu açık büfesiyle hizmet veren otel, konuklardan tam not alıyor.

“Gözümüz Bodrum’da ve Çeşme’de,” diyen Umut Ercan, şimdiki hedefimiz buralar olacak diyor ve Lizbonia otelini hem Türkiye’de hem de yurt dışında duyulmuş bir marka haline getireceğiz diyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here